„To kolejny nasz wspólny projekt i jak zawsze zrealizowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami, bez najmniejszych problemów. Program przygotowany przez Ster Event był idealnie dopasowany do uczestników spotkania i pozostawił w ich pamięci wiele miłych wspomnień. ”

SKF Polska S.A. – Warszawa, 24.06.2014

„Dziękujemy firmie Ster Event za pomoc w organizacji wolontariatu pracowniczego Renault „Ruszamy z sercem”.

Wszystkie zaplanowane prace zostały wykonane w 100% dzięki profesjonalnemu wsparciu i doświadczeniu firmy Ster Event.

Liczymy na kolejne wspólne działania, które również będą zakończone sukcesem. ”

Renault – Warszawa, 06.06.2014

„W imieniu centrum inżynieryjnego EDC chciałabym serdecznie podziękować za realizację projektu podczas 18. Pikniku Naukowego w Warszawie. Mimo krótkiego czasu przewidzianego na zrealizowanie tego projektu organizatorzy zapewnili nam komfort pracy oraz doskonały wizerunek w oczach naszych odbiorców. ”

EDC Poland, General Electric i Instytut Lotnictwa – Warszawa, 31.05.2014

„Firma Renault Polska serdecznie dziękuje za realizację projektu stoiska oraz animacji podczas Pikniku Naukowego organizowanego w Warszawie 30 maja przez Polskie Radio i Centrum Nauki Kopernik.

Dzięki projektowi i obsłudze trzech stanowisk Renault Polska: stoiska ekspozycyjnego z samochodem elektrycznym Renault ZOE i Renault Captur oraz symulatorem eco-jazdy, platformy z samochodem elektrycznym Renault Twizy, zwiedzający mieli możliwość zrobienia i otrzymania wydrukowanego elektryzującego zdjęcia z Renault Twizy oraz odbycie jazdy próbnej tym właśnie modelem. ”

Renault – Warszawa, 31.05.2014

„Bardzo dziękujemy firmie STER EVENT za przygotowanie i zrealizowanie uroczystego „Kongresu Najlepszych Agentów WARTA i HDI” dla 500 osób – z udziałem gości specjalnych: Piotra Bałtroczyka, Mateusza Kusznierewicza, zespołu KAYAH.

Dziękujemy za wspaniały, osobisty wkład pracowników Agencji w przygotowanie i realizację Kongresu. Było to wyjątkowe wydarzenie, bardzo dobrze ocenione przez zaproszonych gości, czego dowodem są otrzymane od nich gratulacje. ”

Warta S.A. – Warszawa, 28.04.2014

„Firma Ster Event współpracuje z General Electric i Instytutem Lotnictwa przy wielu imprezach masowych. Podczas organizacji kilku eventów „Nocy Instytutu Lotnictwa”, targów uczelnianych, a przede wszystkim przy ostatniej imprezie noworocznej „Back to the future” (dla wszystkich pracowników Engineering Design Center – 1000 osób) agencja dała się poznać jako niezawodny i godny największego zaufania kontrahent.
Z wielkim przekonaniem i bez żadnych wątpliwości polecamy Ster Event wszystkim, którzy chcieliby współpracować z profesjonalistami najwyższej klasy. ”

EDC Poland, General Electric i Instytut Lotnictwa – Warszawa, 15.02.2014

„Z firmą Ster Event mam okazję współpracować od niedawna. Bardzo dawno nie spotkałem na niezwykle konkurencyjnym rynku organizacji imprez osób, które do swojej pracy podchodzą z równym profesjonalizmem i entuzjazmem, osiągając niezwykłe połączenie doświadczenia z dbałością o szczegóły w przedziwny sposób szczególnie dbając akurat o te, które są dla mnie najważniejsze. ”

ABC Data S.A. – Warszawa, 21.01.2014

„Szczególnie chciałabym podziękować za współpracę w zakresie wszystkich elementów tego ważnego dla nas wydarzenia, a w szczególności za warsztaty szkoleniowe, które przyniosły oczekiwany efekt oraz elastyczne reagowanie na zmiany w programie i indywidualne potrzeby uczestników konferencji.
Wybór lokalizacji oraz logistyka wydarzenia również zasługuje na podkreślenie. ”

Inteligo Financial Services S.A. – Warszawa 16.12.2013

„W imieniu firmy ABC Data Marketing Sp. z o.o. pragnę serdecznie podziękować Pani Agnieszce Zagozda i Wiktorowi Ucińskiemu z agencji Ster Event za udaną realizację projektu szkoleniowo – integracyjnego dla pracowników mojej Spółki. Z przyjemnością mogę polecić agencję Ster Event, jako profesjonalnego, elastycznego i skutecznego partnera. ”

ABC Data – Warszawa 29.11.2013

„I am pleased to inform you that we are very happy with services of the company. The celebrations went smoothly, and technology was flawless. It is worth recognizing that employees of STER EVENT have shown commitment and dedication to make our event successful. ”

European Chess Union – November 30th, 2013

„Kolejny raz przekonaliśmy się o Państwa kreatywności, zaangażowaniu oraz indywidualnym podejściu do oczekiwań uczestników. Zapewniliście nam Państwo wspaniałą zabawę, doskonałą lokalizację i profesjonalną obsługę, dzięki czemu zorganizowany event pozostanie na długi czas w pamięci uczestników. ”

Gaspol S.A. – Warszawa, 29.10.2013

„W imieniu Renault Polska pragnę podziękować za współpracę firmie Ster Event podczas realizacji jesiennego spotkania autoryzowanej sieci partnerów Renault, które odbyło się w Hotelu Grand Tiffi w lławie. Firma Ster Event była odpowiedzialna za realizację technicznej i logistycznej strony wydarzenia. Jest to kolejna wspólna realizacja i wspólny sukces. ”

Renault – Warszawa, 24.10.2013

„W imieniu Engineering Design Center chciałabym serdecznie podziękować firmie Ster Event za pomoc w organizacji wolontariatu pracowniczego. Akcje w ramach wolontariatu pracowniczego zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny i bez zarzutów. W ramach wolontariatu zostały przeprowadzone różnorodne działania. Szczególne podziękowania dotyczą trzech największych i najbardziej wymagających pod kątem organizacyjnym akcji. Dzięki profesjonalnemu wsparciu zaplanowane działania udało nam się zrealizować w 100 %”

EDC Poland – Warszawa, 30.08.2013

„W imieniu firmy ABC Data Marketing pragnę złożyć podziękowania zespołowi Ster Event za profesjonalnie przygotowany piknik dla 300 pracowników firmy ABC Data SA, który odbył się w dniu 21 czerwca 2013 roku w Warszawie. Na uwagę zasługuje fakt, że firma Ster Event sprawnie i z pełnym zaangażowaniem przygotowała powierzony projekt z bardzo krótkim terminie (2 tygodnie) oraz efektywnie wykorzystała powierzony budżet ”

ABC Data S.A. – Warszawa, 26.06.2013

„Niniejszym pragnę podziękować agencji Ster Event za organizację wyjazdu szkoleniowo – integracyjnego pracowników Grupy Renault w Polsce połączonego z akcją CSR dla pracowników w ramach wprowadzania polityki CSR i wolontariatu pracowniczego. Wysokie standardy w zakresie obsługi klienta oraz doświadczenie sprawiły, że realizacja imprezy odbyła się na najwyższym poziomie a pracownicy naszej firmy wrócili bogatsi o nową wiedzę i gotowi do dalszego działania w ramach przyszłych akcji CSR oraz wolontariatu pracowniczego ”

Renault – Warszawa, 24.06.2013

„Niniejszym listem pragnę podziękować firmie Ster Event za pomoc w realizacji gry miejskiej dla 200 osobowej grupy (pracownicy naszej Firmy) w Lidzbarku Warmińskim.
Z usług firmy Ster Event korzystaliśmy już kilkakrotnie przy organizacji imprez okolicznościowych. Za każdym razem usługi odznaczały się perfekcyjnym przygotowaniem i zaangażowaniem pracowników. ”

Gaspol S.A. – Warszawa, 20.05.2013

„Agencja Ster Event była pomysłodawcą i wykonawcą scenografii i oświetlenia na IV Bankowym Forum Wierzytelności, organizowanym przez BIG InfoMonitor, które odbyło się w dniu 16 kwietnia 2013r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Zarówno na etapie przygotowań, jak rówież podczas trwania Forum współpraca z agencją przebiegła bardzo sprawnie, co przełożyło się na bardzo dobry efekt.”

BIG InfoMonitor S.A. – Warszawa, 14.05.2013

„Była to pierwsza nasza wspólna realizacja, a jednocześnie pierwszy wspólny sukces .
Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że firma Ster Event efektywnie zarządzała powierzonym jej budżetem, proponując najkorzystniejsze rozwiązania , z których jesteśmy bardzo zadowoleni”

RCI Banque S.A. – Warszawa, 22.04.2013

„Podobnie, jak przy poprzednich projektach, Ster Event spełniło w 100 % nasze oczekiwania. Elastyczność, szybkość w działaniu, kreatywne pomysły i wsłuchiwanie się w potrzeby klienta to cechy, które sobie ogromnie cenimy we współpracy z naszymi partnerami. Ster Event wpisuje się we wszystkie te wymagania.”

SKF Polska S.A. – Warszawa, 25.01.2013

„W imieniu Sygnity S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 180 oświadczamy, ze Agencja Ster Event w dniach 17-18 października 2012 zorganizowała i zapewniła kompleksową obsługę podczas konferencji dla Przedstawicieli Rynku Pracy, Zabezpieczenia Społecznego, ZUS oraz PFROM. Konferencja zgromadziła ponad 130 uczestników.

Zamówienie zostało zrealizowane terminowo i z należytą starannością.”

Sygnity S.A. – Warszawa, 15.01.2013

„Podczas jednej z ostatnich Realizacji Agencja Ster Event zaproponowała i przygotowała szereg atrakcji,  rzetelnie czuwając nad ich profesjonalną oprawą i przebiegiem. Zorganizowana w górskim terenie  wyprawa na quadach była niezapomnianym wrażeniem dla uczestników, a zakończenie kolacją w  bacówce uzupełniło nasze oczekiwania”

Comparex Poland Sp. z o.o. – Warszawa, 03.12.2012

„W imieniu firmy EDC Polska chciałam serdecznie podziękować firmie Ster Event za organizację dwóch wyjazdów integracyjno–szkoleniowych dla grupy menadżerów.

Decyzję o współpracy z firmą Ster Event podjęłam po zapoznaniu się z ofertą cenową i merytoryczną, która znacząco wyróżniała się wśród innych. Pan Wiktor Uciński we współpracy uwzględnia wszystkie sugestie i stara się dopasować swoje propozycje do oczekiwań. Jego zaangażowanie oraz profesjonalizm zaowocowały udanymi wyjazdami, które uczestnicy bardzo mile wspominają.”

EDC Poland – Warszawa, 05.11.2012

„Przygotowanie przez firmę Ster Event stoiska promocyjnego EDC Poland jako partnera na Warszawskim Pikniku Lotniczym na Bemowie, jak również stoika wystawienniczego na Nocy Instytutu Lotnictwa, spotkało się z ogromnym uznaniem ze strony organizatorów obu imprez oraz menadżerów naszej firmy. Firma Ster Event pomagała nam w dniach imprez, a także organizowała zaplecze gadżetowo – reklamowe. Do zadań najtrudniejszych logistycznie, należał przewóz trzy tonowego silnika samolotu na lotnisko Bemowo.”

EDC Poland – Warszawa, 30.10.2012

„Ster Event przy każdym wspólnym projekcie wykazuje ogromne zaangażowanie oraz doskonałe wyczucie naszych potrzeb. Pełen profesjonalizm ze strony Pani Agnieszki i Pana Wiktora pozwala nam z pełnym spokojem powierzyć im kolejne zadania.”

SKF Polska S.A. – Warszawa, 30.05.2012

„W imieniu firmy Gaspol przekazuję wyrazy uznania i podziękowania za pomoc za współorganizacji bankietu dla 200 osób w dniu w dniu 12.04.2012 r. w hotelu Ossa. Chciałbym podziękować za szybkość działania oraz współpracę w zakresie elementów tego ważnego dla nas wydarzenia.”

Gaspol S.A. – Warszawa, 25.05.2012

„W imieniu Sygnity S.A. pragnę serdecznie podziękować firmie Ster Event, Pani Agnieszce Zagoździe oraz Panu Wiktorowi Ucińskiemu, za pomoc w organizacji Szkolenia Pionu Public (250 osób).

Ciekawa aranżacja kreatywnych warsztatów szkoleniowych oraz całego zaplecza organizacyjnego spotkała się z uznaniem naszych pracowników i co najważniejsze stworzyła platformę sprzyjającą integracji i wymiany wiedzy.”

Sygnity S.A. – Warszawa, 25.05.2012

„W imieniu firmy COMPAREX Poland Sp. z o.o. przekazuję wyrazy uznania i podziękowania za pomoc przy współorganizacji konferencji Oracle Day w dniu 27.10.2011 oraz konferencji IT@BANK w dniu 16.11.2011 r.”

Comparex Poland Sp. z o.o. – Warszawa, 18.11.2011

„Szczególnie chciałbym podziękować za szybkość działania oraz współpracę w zakresie wszystkich elementów tego ważnego dla nas wydarzenia. W krótkim czasie, w jakim przyszło nam realizować projekt, zapewniliście Państwo komfort pracy oraz oczywiście wzorową realizację.”

Delko S.A. – Warszawa, 21.10.2011

„W październiku 2011 roku firma Signity S.A. mogła po raz kolejny przekonać się o profesjonalizmie, zaangażowaniu i dużej odpowiedzialności agencji Ster Event. Miało to miejsce podczas współpracy przy bardzo ważnym wydarzeniu, jakim była premiera projektu Sygnity Hovercraft.

Tym samym po raz kolejny dziękuję Pani Agnieszce Zagoździe i Panu Wiktorowi Ucińskiemu za profesjonalizm i przejęcie odpowiedzialności za organizację dla firmy Sygnity projektu. Tym samym polecam usługi agencji Ster Event.”

Sygnity S.A. – Warszawa, 15.11.2011

„W imieniu firmy SKF Polska S.A. dziękuję firmie Ster Event za zorganizowanie konferencji SKF CEE Technical Open Days. Na szczególne uznanie zasługuje kompleksowość usługi, na którą składała się organizacja zakwaterowania, wyżywienia, sali konferencyjnej z profesjonalną obsługą techniczną oraz program towarzyszący.”

SKF Polska S.A. – Warszawa, 19.09.2011

„W imieniu Gaspol S.A. pragnę serdecznie podziękować Pani Agnieszce Zagoździe oraz Panu Wiktorowi Ucińskiemu z firmy Ster Event za organizację jubileuszu 20-lecia powstania naszej firmy.

Pragnę dodać, że współpraca przy okazji 20-lecia przebiegała wyśmienicie, począwszy od etapu przygotowawczego, aż do zakończenia imprezy, a inspirację co do formuły naszej uroczystości, wyboru dekoracji czy też scenariusza były nieocenione i wpłynęły bezapelacyjnie na ostateczny, doskonały efekt, czego potwierdzeniem są jednoznacznie pozytywne i często pełne dobrych emocji reakcje i komentarze uczestników.”

Gaspol S.A. – Warszawa, 29.08.2011

„Zdecydowaliśmy o współpracy z firmą Ster Event, ponieważ byliśmy zadowoleni z wcześniejszej współpracy podczas organizacji integracji dla 100 osobowej grupy managerów z całej Polski w 2005 roku.

Wpływ na podjęcie decyzji o wyborze współpracy z firmą Ster Event stanowił również bezpośredni kontakt z Panem Wiktorem Ucińskim oraz Panią Agnieszką Zagozdą, oferta cenowa i merytoryczna, dalsze szczegółowe uzgodnienia i gwarancję jakie Ster Event zaoferował – zapowiadały realizację projektu na wysokim poziomie i satysfakcję naszych najważniejszych pracowników. Oczekiwania Telepizza zostały spełnione.”

Telepizza Poland Sp. z o.o. – Warszawa, 14.10.2010

„Fachowość przygotowania, wykonania jak i zaangażowanie firmy „Ster Event” należy ocenić jako niezwykle profesjonalne i godne polecenia. Na szczególne wyróżnienie zasługuje niezwykła dbałość o szczegóły, która cechuje zarówno Panią Agnieszkę jak i Pana Wiktora.”

Neuca S.A. – Warszawa, 04.10.2010

„Powierzone zadania zostały wykonane bez zarzutu m.in.:

  • noclegi dla około 900 osób
  • catering na bankiet wraz z dekoracją stołów dla 1200 osób
  • scenografia i obsługa VIP Room

Na szczególne wyróżnienie zasługuje dbałość o logistyczną część dotyczącą transportu autokarowego dla około 900 osób.”

Prosper S.A. – Warszawa, 16.02.2010

„Pani Agnieszka Zagozda wykazała się dużym zaangażowaniem, elastycznością i niezwykłą dbałością o klienta.

Wybór miejsca, organizacja różnorodnych atrakcji, a także dbałość o prawdziwie świąteczny i przyjazny dzieciom klimat, jak również fachową opiekę uważamy za niezwykle trafne i profesjonalne.”

Modecom S.A. – Warszawa, 06.01.2010

„Przedstawiciele agencji Ster Event wykazali się dużą innowacyjnością, pomysłowością, zaangażowaniem oraz profesjonalizmem na każdym z etapów realizacji projektu dla Software AG Polska. Impreza została bardzo wysoko oceniona przez wszystkich jej uczestników.”

Software AG Polska – Warszawa, 15.11.2009

„Państwa pełne profesjonalizmu podejście i zaangażowanie w przygotowaniu naszej wspaniałej imprezy, skutkowały niezapomnianymi wrażeniami i samymi pozytywnymi opiniami uczestników naszego spotkania.

Oceniając organizację imprezy śmiało możemy polecić firmę Ster Event jako PROFESJONALNEGO ORGANIZATORA IMPREZ.”

Lyreco S.A. – Sokołów, 06.10.2009

„Chciałabym ponownie podziękować za wykonanie zdjęć „stoiska” Audi w strefie VIP podczas koncertu Madonny oraz za ich przysłanie do nas.”

Kulczyk Tradex Sp. z o.o. – Poznań, 15.09.2009

„W imieniu firmy Alcatel–Lucent chciałabym podziękować Państwu za organizację imprezy dla naszych  Klientów – Application Day 4 czerwca br. W salach konferencyjnych Biblioteki Uniwersytetu  Warszawskiego. Dzięki wkłądowi Państwa pracy wydarzenie było ogromnym sukcesem naszej firmy.”

Alcatel –Lucent Polska Sp. z o.o. – Warszawa, 30.06.2009

„Stoisko oraz atrakcje dla gości były zorganizowane w sposób bezkonkurencyjny. Dzięki pracy oraz pomysłom Ster Event Sony Poland ugościło najwięcej osób na Targach FVF.”

Sony Poland Sp. z o.o. – Warszawa, 09.04.2009

„Wszystkie przygotowane przez firmę projekty m.in. dwukrotna obsługa spotkania dla top klientów firmy Prosper S.A. w czasie Targów Forum Medicamentum, wielokrotna organizacja imprez integracyjnych dla pracowników naszej firmy zostały bardzo dobrze oceniane i odebrane przez jej uczestników.”

Prosper S.A. – Warszawa, 11.12.2008

„Korzystając z okazji pozwolę sobie przekazać wyrazy uznania, które trafiły do mnie od uczestników spotkania, pod Państwa adresem. Szczególną uwagę zwrócił bardzo trafny dobór warsztatów integracyjnych, co było niezmiernie ważne, gdyż większość gości miało okazję spotkać się po raz pierwszy.”

Sygnity S.A. – Kraków, 20.10.2008

„W imieniu firmy Sony Poland Sp. z o.o. pragniemy serdecznie podziękować agencji Ster Event za wzorowo przygotowane i nadzorowane stoisko na XI edycji Targów Film Video Foto w Łodzi.”

Sony Poland Sp. z o.o. – Warszawa, 16.09.2008

„Zaproponowany hotel i atrakcje na morzu spotkały się z zadowoleniem i zachwytem naszych Klientów. Zaangażowanie, dbałość o wszelkie szczegóły sprawiły że czuliśmy się komfortowo, bezpiecznie a atrakcje wodne zorganizowane były bez żadnych problemów.

Gorące podziękowania dla Pana Wiktora Ucińskiego, który perfekcyjnie nadzorował naszą imprezę.”

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Zycie S.A. – Warszawa, 15.09.2008

„Państwa szczere zaangażowanie i wysoki profesjonalizm w realizacji przedsięwzięcia przyczyniły się do zorganizowania udanej uroczystości. Artyści biorący udział w evencie wykazali się wysokim profesjonalizmem i kreatywnością.”

Eurotronic Sp. z o.o. – Warszawa, 16.06.2008

„Państwa zaangażowanie, wrażliwość o szczegóły oraz dbałość o bezpieczeństwo – sprawiły, że nawet na tak ryzykowne przedsięwzięcie jak „Piknik Lotniczy”, zostało zrealizowane bez najmniejszych problemów przy wielkich zachwytach uczestników.”

Lyreco S.A. – Komorów, 19.10.2007

„Dla Ster Event nie ma rzeczy niemożliwych – szeroki wachlarz propozycji scenariuszy, otwartość na indywidualne pomysły i umiejętność dostosowania wydarzenia do warunków oraz charakteru firmy sprawia, że w pełni możemy zaufać agencji Ster Event oraz z pełnym przekonaniem polecić tę agencję tym, którzy szukają partnera godnego zaufania w organizacji wszelkiego rodzaju nadzwyczajnych wydarzeń dla swoich firm.”

Inteligo Financial Services S.A. – Warszawa, 19.09.2006

„Agencja Ster Event od wielu lat jest główną agencją eventową obsługującą zarówno najważniejsze i największe wydarzenia jak i niewielkie konferencję firmy ComputerLand, a obecnie jej następcy prawnego – Sygnity S.A.”

Sygnity S.A. – Warszawa, 14.06.2006

„Pragniemy podziękować agencji Ster Event, która zajęła się obsługą techniczną konferencji Planeta Sybase 2006, która odbyła się w hotelu Hayatt.”

Sybase Polska Sp. z o.o. – Warszawa, 01.06.2006

„Z prawdziwą przyjemnością i pełnym przekonaniem polecam wszystkim zainteresowanym usługi firmy Ster Event. Życzę wszystkim współpracującym w przyszłości ze Ster Event tak dużej satysfakcji i komfortu pracy, jakie były udziałem RR Donnelley.”

RR Donnelley – 16.01.2006

„Uroczyste spotkanie odbyło się we wrześniu 2005 roku w Legnicy, w komfortowym hotelu przy świetnej muzyce, zabawie i menu. Ster Event całkowicie zorganizował ogromnie skomplikowany dojazd i powrót uczestników niemal ze wszystkich największych miast Polski. Wielogodzinna gra plenerowa, pełna niespodzianek i emocjonujących zdarzeń i pokrzepiających posiłków, przeprowadzona była z zaangażowaniem i pomysłowością w niezwykłym otoczeniu, jakim jest Warownia Grodziec.”

Telepizza Poland Sp. z o.o. – Warszawa, 22.12.2005

„W imieniu zespołu marketingu Computerlad S.A. pragnę serdecznie podziękować za wkład w organizację Międzynarodowych Zawodów Jeździeckich ComputerLand Toyota World Cup 2005.

Dzięki wsparciu i zaangażowaniu organizacyjnemu już po raz drugi udało nam się zorganizować imprezę, której poziom zarówno sportowy jak i imprez towarzyszących nie ustępuje najlepszym, europejskim wzorcom.”

Dyrektor ds. Marketingu ComputerLand S.A. – Warszawa, 23.03.2005

„W imieniu Biura Cargo i Poczty PLL LOT S.A. chciałabym przekazać Pani wyrazy uznania i podziękowania za wzorową organizację imprez dla agentów, kontrahentów i współpracowników naszej spółki.

Na uznanie zasługiwały zarówno obsługa medialna, jak i logistyczna agencji Ster Event. Warto podkreślić, że ze względu na dużą intensywność działań zleconych w krótkim okresie czasu, praca nad powierzonymi projektami wymagała ogromnego wysiłku, dyscypliny i profesjonalizmu.”

Dyrektor Biura Cargo i Poczty Polskich Linii Lotniczych LOT S.A. – Warszawa, 09.02.2005

„Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani poziomem oferowanych usług i przede wszystkim dobrą współpracą. Liczę, że w przyszłości będziemy mieć okazję i przyjemność realizowania z Państwem innych projektów.”

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Nationwide – Warszawa 12.08.2004

„Głównym i niepodważalnym atutem oferowanych przez firmę Ster Event usług jest ich kompleksowość. Praca wykonana była terminowo, profesjonalnie i odpowiadała wysokim standardom firmy Siemens. Na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalizm i zaangażowanie oraz wysoki poziom kreatywności pracowników Ster Event.”

Siemens – Warszawa, 19.01.2004

„Zarówno fachowość jak i zaangażowanie firmy „Ster Event” należy ocenić jako niezwykle profesjonalne i godne polecenia.”

Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o.

„W czasie tych kilku lat współpracy mieliśmy okazję poznać Agencję od strony wysokiego profesjonalizmu, kreatywności oraz zaangażowania w projekt.

Jej kompleksowej usłudze powierzyliśmy największe i najważniejsze wydarzenia z życia firmy, między innymi:

  • międzynarodową konferencję z zakresu bezpieczeństwa powszechnego (na 800 osób),
  • cykliczne konferencje organizowane dla świata biznesu i polityki (około 400 osób),
  • coroczne spotkania integracyjne pracowników firmy (na ponad 1000 osób).”

Ekspert ds. Marketingu ComputerLand S.A.

„W naszej dotychczasowej współpracy na szczególną uwagę zasługuje dbałość o szczegóły zarówno w przygotowaniu, jak i późniejszej obsłudze konferencji, jaka cechuje firmę Ster Event.”

Compfort Meridan Polska Sp. z o.o.

„Kolejne lansowania prasowe zostały bardzo pozytywnie odebrane przez prasę, co znalazło odzwierciedlenie w bardzo obszernych materiałach poświęconych marce i tym samym wpłynęło na zwiększenie wyników sprzedaży.”

Dyrektor marki Givenchy, Diparlux

„W imieniu HBO Polska oraz telewizji AXN pragnę serdecznie podziękować Agencji Ster Event za profesjonalną i oryginalną organizację eventu promującego Animax – nowy kanał Sony Picture Entertainment.”

AXN Executive Director

„Nienaganna organizacja pracy, a nade wszystko rzetelność i punktualność w realizacji zleceń dobrze rokuje naszej dalszej współpracy. Z pełnym przekonaniem mogę więc polecić Ster Event firmom poszukującym profesjonalnej realizacji imprez, niezależnie od ich skali i charakteru.”

Kone Sp. z o.o.